Catering
Catering to jedna z najpopularniejszych form obsługi gastronomicznej.
Oferujemy obsługę dla:
Firmy

Osoby indywidualne

Żywienie grup sportowych i zorganizowanych
WYŻYWIENIE GRUP SPORTOWYCH I ZORGANIZOWANYCH

Zapraszamy do kulinarnej podróży dla Twojej grupy sportowej i zorganizowanej.

Czy Wasza grupa sportowa szuka wyjątkowego doświadczenia kulinarnej przyjemności podczas wyjazdu do Słupska? Dobrze trafiliście! Słupskie Smaki oferuje niezapomniane doświadczenia smakowe, które umilą Wam czas spędzony w naszym pięknym mieście...

Dlaczego wybrać Słupskie Smaki dla Twojej grupy sportowej?

1. Różnorodność kulinarnej palety: Dla naszych gości przygotowujemy bogate menu, które obejmuje tradycyjne dania kuchni polskiej, regionalne przysmaki i międzynarodowe smakołyki. Bez względu na preferencje żywieniowe, zaspokoimy każde podniebienie.

2. Świeżość i jakość składników: Nasze dania przygotowywane są z najwyższej jakości, świeżych i lokalnie pozyskiwanych składników. Stawiamy na naturalne smaki, które zachwycą Wasze zmysły.

3. Obsługa grupowa: Nasz doświadczony zespół jest gotowy obsłużyć Waszą grupę sportową w miłej i profesjonalnej atmosferze. Wieloletnie doświadczenie w obsłudze grup i zorganizowanych wydarzeń pozwoli nam zapewnić Wam doskonałą obsługę.

4. Dogodna lokalizacja: Nasza restauracja znajduje się przy stadionie 650-lecia, dzięki czemu łatwo do nas trafić zarówno po treningu, jak i w czasie wolnym. To idealne miejsce na posilenie się po wyczerpujących zawodach czy spacerach po okolicy.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!!!

Pobierz ofertę

Dołącz do grona zadowolonych klientów, którzy odkryli Słupskie Smaki i zanurzyli się w naszej kulinarniej rozkoszy.

Centrum Lekkoatletyczne wraz z Internatem Sportowym SOSiR

Stadion 650-lecia wraz z Halą Lekkoatletyczną i restauracją "Słupskie Smaki" wchodzi w skład dużego kompleksu sportowego pod nazwą Centrum Lekkoatletyczne im. Ryszarda Ksieniewicza przy ul. Madalińskiego 4 w Słupsku, do którego należy jeszcze Hala Sportów Walki oraz korty tenisowe o nawierzchni z mączki ceglanej. Jest jednym z najlepszych obiektów sportowych na Pomorzu, położonym w niecce otoczonej lasem zwanym Laskiem Północnym stwarzającym doskonale warunki do treningów przełajowych z dala od miejskiego zgiełku, z wytyczonymi trasami do biegania oraz uprawiania Nordic Walking.

sosir.slupsk.pl
centrum-lekkoatletyczne-wraz-z-internatem-sportowym-252
74_638181150712986265
Doświadczenie

Nasz zespół posiada przeszło dwudziestoletnie doświadczenie w organizacji żywienia grup sportowych i zorganizowanych. Posiadamy również kompetencje oparte na fachowym wykształceniu. Posiadamy wiedzę na temat prawidłowego żywienia, które należy do podstawowych zadań organizatorów procesu szkolenia w czasie treningu, zawodów i odnowy po wysiłku. „Przy wyrównanym poziomie wyszkolenia zawodników w sporcie wysoko kwalifikowanym żywienie często staje się czynnikiem decydującym o zwycięstwie w rywalizacji sportowej W żywieniu zbiorowym oraz indywidualnym popełnia się szereg błędów. Często o sposobie żywienia decydują tylko przyzwyczajenia i upodobania smakowe. Często „żyjemy po to, żeby jeść, zamiast jeść, aby żyć”. Nieracjonalność żywienia polega na niewłaściwym zestawieniu i doborze produktów. „Badania odżywiania się poszczególnych grup fizjologicznych ludności pozwalają stwierdzić, że za mało spożywamy warzyw, owoców, mleka, sera, jaj, a za dużo jadamy produktów zbożowych, ziemniaków i tłuszczu. Dietetyka stanowi element metod, w celu których konsument może zaspokoić swoje pragnienia konsumpcyjne. Jest kluczem do spełnienia naszych potrzeb estetycznych, zdrowotnych oraz sportowych. Można ją rozumieć jako racjonalne planowanie sposobu odżywiania, mające na celu spożywanie zdrowych pokarmów. Nasze jadłospisy wprowadzają porządek do naszego jadłospisu orz oszczędzają ujemnych skutków żywienia w sposób nieadekwatny do potrzeb organizmu, zwiększając tym samym zakres kontroli nad życiem.